loader image

ŞİRKET PROFİLİ

Istrich Enerji, yatırımcılara ve finans kuruluşlarına, yenilenebilir enerji konularında teknik, ekonomik, hukuk, finans ve strateji uzmanlığı sunan lider mühendislik ve müşavirlik firmasıdır.

Enerji sektöründe ortaklarımızın özel sektörde 2000'li yılların başından beri gerçekleştirdiği başarılı projeler ve edindiği tecrübelerden sonra, Istrich Enerji 2014 yılında müşterilerine enerji sektöründe mühendislik ve müşavirlik hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur.

Karmaşık problemlerin çözümünde kanıtlanmış beceri ve analitik gücü ile Istrich, müşterileri ve iş ortakları ile başarılı bir birliktelik sürdürmek adına profesyonel hizmetler sunmaktadır. Bu amaçla verilen hizmetler; banka ve finans kuruluşlarına teknik danışmanlık hizmetleri, iş geliştieme hizmetleri, işveren mühendisliği hizmetleri, teknik kontrol hizmetleri ve enerji santralleri varlık yönetimi hizmetleridir.

Başarımız, danışmanlarımızın üstün kabiliyetlerinden gelmektedir. Her biri kendi alanlarında uzman, özenle seçilmiş, güvenilir, akademik ve endüstriyel uzmanlar ile yakın ilişkileri olan, disiplinler arası işbirliğini ve esnekliği kurumsal felsefesi olarak benimsemiş ekibimiz, Istrich'i ön plana çıkarmaktadır.

İş ortaklarımız ile birlikte tamamladığımız profesyonel tecrübelerimiz arasında Hidroelektrik Enerji Santralleri, Özelleştirme ve Yenilenebilir Enerji İhaleleri, Rüzgar Enerjisi Santralleri, Güneş Enerjisi Santralleri bulunmaktadır.

PROJE SAYISI BAZLI DAĞILIM

Güneş / %51
Hidroelektrik / %24
Rüzgar / %13
Biyogaz / %12
Başa dön